یکی دیگر از خدمات شرکت آران گاز اصفهان در زمینه واردات و تامین انواع قطعات و مخازن مورد استفاده در صنایع گازهای صنعتی می باشد که از جمله آنها می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

1- تامین انواع قطعات کرایوجنیک
از جمله خدمات این شرکت تهیه و فروش انواع قطعات کرایوجنیک از جمله رگلاتورهای مایع کرایوجنیک، فشارسنج، شیرهای کرایوجنیک و رگلاتورهای گازی استنلس استیل می باشد.

2- تامین انواع سیلندرهای گازی در سایزهای مختلف
با توجه به نیاز کشور به انواع سیلندرهای ذخیره گازی و نیز عدم تولید آنها در داخل کشور یکی دیگر از خدمات این شرکت واردات انواع سیلندر مطابق با استانداردهای ملی و اروپایی در سایزهای مختلف 10، 20 ، 40 و 50 لیتری و همچنین تامین سیلندرهای بزرگ معروف به موشکی جهت مصارف خاص می باشد.

3- فروش انواع رگلاتورها، مانومترو دیگر قطعات گازی

4- ساخت و یا واردات انواع وایپرزرها و مبدل های حرارتی
این شرکت توان ساخت و در صورت درخواست مشتری، واردات انواع وایپرزرهای هوایی آبی و تمام اتوماتیک برقی از سایزهای کوچک و کم فشار تا سایزهای بزرگ با فشارهای بالای 200 بار را دارد.

5- تامین انواع مخازن و فلاسک های کرایوجنیک در سایزهای مختلف
با توجه به دمای بسیار پایین میعانات گازی و استفاده از مخازن کرایوجنیک (Cryogenic) و عدم ساخت آنها در داخل کشور این شرکت می تواند جهت ذخیره کلیه میعانات گازی شامل LO2, LN2, LCO2, LAr و همچنین گازطبیعی مایع LNG ، مخازن مخصوص به دمای هر گاز را با توانهای ذخیره مختلف از 100 کیلوگرم تا 100000 کیلوگرم و با فشارهای کاری مختلف از 1 تا 60 بار طبق استادارد ASME و با گواهی شرکت های بازرسی معتبر از جمله SGS به صورت مدل روز و یا حتی به صورت دست دوم از نوع سیستم های مخازن ثابت ویا موبایل برای مشتریان خود تهیه نماید.

6- تامین انواع پمپ های گازی و مایع کرایوجنیک و تانکرهای پمپ دار
از دیگر خدمات این شرکت تامین و فروش انواع پمپ های بارگیری میعانات گازی، پمپ های تزریق ،پمپ های زمینی و همچنین مخازن پمپدار و پمپ های گازی با فشار متفاوت از 5 تا 500 بار می باشد.

7- ساخت انواع پالت و رمپ های شارژ سیلندر و شاسی های مخازن ذخیره
یکی دیگر از خدمات این شرکت ساخت پالت های سیلندری ، انواع شاسی ثابت و سیار مخازن و همچنین رمپهای شارژ از سایزهای کوچک تا بزرگ با فشارهای بالا می باشد.